Gates of Olympus

Брама в царство Зевса широко відчинена для всіх гравців у Gates of Olympus — відеослоті 6×5 з 20 лініями виплат, де символи падають униз, виплачуючи кластерами від 8 символів. Дарунки Зевса – це чотири символи множника, які можуть прийняти будь-яке значення до 500x. Зійдіть на Олімп у безкоштовних обертаннях із 15 безкоштовними іграми, під час яких усі множники підсумовуються, нагороджуючи гравця величезними призами.

Ігровий автомат Gates Of Olympus від Pragmatic Play

ПровайдерPragmatic Play
Тип гриІгровий автомат
ТематикаДавньогрецька міфологія
Кількість ліній0, замість ліній символи випадають кластерами
Кількість барабанів6
RTP96,5%

Ігровий апарат Gates Of Olympus запрошує поринути у світ давньогрецьких міфів. Гра має чудову графіку та приємний саундтрек, що сприяє повному зануренню в атмосферу. Тут є раунд фріспінів, але немає бонусів. Найменша ставка – 0,2 монети, а максимальна – 100 монет. Висока волатильність та RTP у 96,5% дозволяють розраховувати на отримання частих виграшів.

ЯК ГРАТИ У ВРАТА ОЛІМПУ: СИМВОЛИ ТА ВИПЛАТИ

Головною особливістю Gates Of Olympus є система виплат за кластерами, яка дає високі шанси на отримання виграшної комбінації під час кожного спину. Для отримання виплати має випасти щонайменше 8 однакових картинок в одній групі. При грі в онлайн автомати з максимальною ставкою можна отримати виплату у розмірі:

  • Синій кристалик – до 200 монет;
  • Зелений кристалик – до 400 монет;
  • Жовтий кристалик – до 500 монет;
  • Фіолетовий кристалик – до 800 монет;
  • Червоний кристалик – до 1000 монет;
  • Чашка – до 1200 монет;
  • Кільце – до 1500 монет;
  • Годинник – до 2500 монет;
  • Корона – до 5000 монет.

У грі діє функція «Падіння». Вона передбачає, що після кожного вдалого обертання призова комбінація оплачується, проте символи, з яких вона складалася, зникають. Малюнки, що залишилися, падають вниз, заповнюючи собою місця, що звільнилися. Це падіння продовжуватиметься до того моменту, коли не залишиться жодної виграшної комбінації. Кількість падінь необмежена. Сума виграшів нараховується на ваш баланс лише після завершення падінь, що сталися внаслідок базового обертання.

Під час звичайних обертань і каскадів можуть з’явитися символи множників зі значенням від х2 до х500. У разі появи множників під час каскадів вони додаються до спільного множника.

Окрім звичайних символів у Gates Of Olympus є і один спеціальний – Scatter із зображенням Зевса. Він здатний принести виплату при випаданні будь-якої позиції. За максимальної ставки випадання 4, 5, 6 таких картинок принесе 300, 500, 10 000 монет. Цей символ також запускає раунд фріспінів.Фріспіни у грі Gates Of Olympus

Поява 4 символів розкиду активує 15 безкоштовних обертань. Під час них з’являтимуться символи множників, які збільшують суму виграшу. Якщо під час раунду фріспінів знову випаде 4 Скаттери, то ви отримаєте 5 додаткових обертань. Імовірність випадання Скаттера під час звичайної гри можна збільшити, активувавши особливу анти-ставку, яка додає 25% до загальної ставки.

Gates Of Olympus дарує солідні призи та задоволення від геймплею. Крім нього, казино Slots City пропонує й інші слоти від Pragmatic Play, наприклад, Wolf Gold, Big Bass Bonanza, Joker King та багато інших. Грати у Gates Of Olympus можна як в демо-режимі, щоб випробувати гру без ризику втрати грошей, так і після реєстрації та вхід в Слот Сіті, де гравцям відкривається доступ до усіх функцій та можливостей цього захоплюючого автомата.

Gates of Olympus – FAQ

Прокрутка до верху